Estatistikak

2019.ko estropadetan lortutako emaitzak

Estropadetan lortutako emaitzak
Jardunaldia1234567891011121314151617181920
Kluba Postua
1 ORIO BABYAUTO 11221413
2 ZIERBENA BAHIAS DE BIZKAIA 33355321
3 GO FIT HONDARRIBIA 44143164
4 SANTURTZI IBERDROLA 27412536
5 DONOSTIARRA 62536255
6 URDAIBAI AVIA 55674642
7 CABO 9976711107
8 KAIKU 869897712
9 ONDARROA CIKAUTXO 788988810
10 LEKITTARRA ELECNOR 1010111112998
11 ASTILLERO - REPSOL ELECTRICIDAD Y GAS 121210121110119
12 SAN PEDRO 1111121010121211

2019.ko banderak

2019.ko banderak
  Kluba Bandera kop.  
1 ORIO BABYAUTO 4 estatistikak ikusi >
2 ZIERBENA BAHIAS DE BIZKAIA 1 estatistikak ikusi >
3 GO FIT HONDARRIBIA 2 estatistikak ikusi >
4 SANTURTZI IBERDROLA 1 estatistikak ikusi >
5 DONOSTIARRA 0 estatistikak ikusi >
6 URDAIBAI AVIA 0 estatistikak ikusi >
7 CABO 0 estatistikak ikusi >
8 KAIKU 0 estatistikak ikusi >
9 ONDARROA CIKAUTXO 0 estatistikak ikusi >
10 LEKITTARRA ELECNOR 0 estatistikak ikusi >
11 ASTILLERO - REPSOL ELECTRICIDAD Y GAS 0 estatistikak ikusi >
12 SAN PEDRO 0 estatistikak ikusi >